Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Fredensborg BI
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK (45)
LSF (6)
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
4
Brede IF
3
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Lundtofte Boldklub
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
CFK
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
VTF (Vejby/Tisvilde)
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brede IF (1)
Virum-Sorgenfri BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Espergærde IF
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Frem Hellebæk
Virum-Sorgenfri BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
Frederiksværk Fodbold Klub
B. 82, Virum
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
Hørsholm-Usserød IK
Brede IF (1)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Frem Hellebæk
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Virum-Sorgenfri BK
Frederiksværk Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Virum-Sorgenfri BK
B. 82, Virum
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Frederiksværk Fodbold Klub
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Espergærde IF
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Frem Hellebæk
Frederiksværk Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Virum-Sorgenfri BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Brede IF (1)
Frederiksværk Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Taastrup FC
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Hørsholm-Usserød IK
Virum-Sorgenfri BK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Espergærde IF
Frem Hellebæk
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:20
B. 82, Virum
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:20
Virum-Sorgenfri BK
Frederiksværk Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
B. 82, Virum
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Espergærde IF
Brede IF (1)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Frederiksværk Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Virum-Sorgenfri BK
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Snekkersten IF
HHT
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Helsingør IF Fodbold
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Rønneholtparkens FK
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
FC Hornsherred
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Lynge-Uggeløse IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Brede IF
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Frederikssund FB
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Tårnby FF
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Farum BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FC Rudersdal
Værløse BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Brede IF (1)
Farum BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Værløse BK (2)
Hørsholm-Usserød IK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Høje Gladsaxe IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Taarbæk IF
IF Skjold Birkerød
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FC Rudersdal
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Oversidder
Taarbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
Nivå-Kokkedal FK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Hørsholm-Usserød IK (2)
Brede IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Hørsholm-Usserød IK (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:20
Oversidder
IF Skjold Birkerød
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Værløse BK (1)
Hørsholm-Usserød IK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Farum BK (1)
FC Rudersdal
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Farum BK (2)
Nivå-Kokkedal FK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Virum-Sorgenfri BK (2)
Værløse BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:40
Virum-Sorgenfri BK
FC Rudersdal
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Taarbæk IF
Virum-Sorgenfri BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Farum BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Brede IF (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK
FB
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Hørsholm-Usserød IK (1)
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Farum BK (1)
Værløse BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Nivå-Kokkedal FK
Værløse BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Farum BK (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:20
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
FC Rudersdal
Taarbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Værløse BK (2)
Brede IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Nivå-Kokkedal FK
Hørsholm-Usserød IK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
FC Rudersdal
Virum-Sorgenfri BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:40
Hørsholm-Usserød IK (1)
IF Skjold Birkerød
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Værløse BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Oversidder
Farum BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Gladsaxe-Hero BK (3)
FC Holte (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Virum-Sorgenfri BK (3)
Hareskov IF (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
IF Skjold Birkerød (5)
Gladsaxe-Hero BK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
FC Holte (5)
Hareskov IF (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK (6)
Hareskov IF (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
IF Skjold Birkerød (6)
Lyngby Boldklub 1921 (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Hornbæk IF
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
BSF
Allerød Fodbold Klub
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Brøndbyernes IF
Farum BK
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
FC Holte (6)
Brede IF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Bagsværd BK (2)
Hørsholm-Usserød IK (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Lyngby Boldklub 1921 (5)
Virum-Sorgenfri BK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Hørsholm-Usserød IK (5)
IF Skjold Birkerød (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
IF Skjold Birkerød (4)
Hørsholm-Usserød IK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Gladsaxe-Hero BK (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Hareskov IF (4)
IF Skjold Birkerød (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
FC Holte (4)
Virum-Sorgenfri BK (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Hareskov IF (5)
Lyngby Boldklub 1921 (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Gladsaxe-Hero BK (4)
FC Holte (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Lyngby Boldklub 1921 (6)
FC Holte (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Hareskov IF (6)
IF Skjold Birkerød (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Hornbæk IF
Farum BK
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Brøndbyernes IF
BSF
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Hornbæk IF
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Brøndbyernes IF
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Brede IF (2)
Bagsværd BK (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK (6)
IF Skjold Birkerød (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Virum-Sorgenfri BK (4)
Hørsholm-Usserød IK (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
IF Skjold Birkerød (5)
FC Holte (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK (4)
Lyngby Boldklub 1921 (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Gladsaxe-Hero BK (3)
Virum-Sorgenfri BK (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
IF Skjold Birkerød (4)
Lyngby Boldklub 1921 (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
FC Holte (4)
Hareskov IF (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Lyngby Boldklub 1921 (5)
Hørsholm-Usserød IK (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Gladsaxe-Hero BK (4)
Hareskov IF (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
FC Holte (6)
Bagsværd BK (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Hareskov IF (6)
Lyngby Boldklub 1921 (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Farum BK
BSF
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Hornbæk IF
Brøndbyernes IF
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
B. 1973, Herlev
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
BSF
Hørsholm-Usserød IK
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
IF Skjold Birkerød (6)
Brede IF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
FC Holte (6)
Hørsholm-Usserød IK (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
FC Holte (5)
Virum-Sorgenfri BK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Lyngby Boldklub 1921 (5)
IF Skjold Birkerød (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Virum-Sorgenfri BK (3)
Hørsholm-Usserød IK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
IF Skjold Birkerød (4)
Gladsaxe-Hero BK (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Hareskov IF (4)
Hørsholm-Usserød IK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (4)
FC Holte (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Hareskov IF (5)
Virum-Sorgenfri BK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Hørsholm-Usserød IK (5)
Gladsaxe-Hero BK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (6)
Brede IF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Bagsværd BK (2)
Hareskov IF (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Hørsholm-Usserød IK
FA 2000
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:00
Hørsholm-Usserød IK
Taastrup FC
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Frem
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Herstedøster IC
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Ølsted IF
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Holbæk B&I (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
FC Ballerup
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Sundby Bk.
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Gladsaxe-Hero BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Hvalsø IF
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Humlebæk BK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Sundby Bk.
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Gilleleje FK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK
VB 1968
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Køge BK 2
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
SSL
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby Boldklub 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Rudersdal
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
IF Bytoften
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Måløv BK
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hørsholm-Usserød IK
Hillerød Fodbold
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hørsholm-Usserød IK
VTF (Vejby/Tisvilde)
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Farum BK (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Næstved I.F. (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Snekkersten IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
FA 2000
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Taastrup FC (1)
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Fredensborg BI
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Brøndbyernes IF 2
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
BSF
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Hørsholm-Usserød IK
LSF
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|